niedziela, 16 grudnia 2012

Ekspresss biały tłoczony ...

Dzisiaj krótko i na temat ;). Na warsztat trafił czerpany papier biały tłoczony. Papier broni się sam, nie potrzebuje zbyt wielu dodatków, moim zdaniem idealnie nadaje się do masowej produkcji zaproszeń, nawet jeśli ktoś na co dzień nie zajmuje się kartowaniem poradzi sobie świetnie. Wystarczy dobrać wstążkę pod kolor przewodni imprezy, zakupić papiery w Namaste i tworzyć .... potem można zapraszać gości na ślub, chrzciny, roczek czy komunię wręczając własnoręcznie robione zaproszenia :). 

Zdjęcia nie najlepszej jakości, ale lepszych nie będzie ;), tak to jest jak działa się na ostatnią chwilę :).


 Na zdjęciu brakuje tylko gotowych napisów - naklejek ażurowych, są one dostępne już nie tylko w internetowych sklepach ale spotkałam je również w  stacjonarnych papierniczych...W ekspresowym tempie powsty dzisiaj kartki świąteczne - sztuk 17, wykonane przez dzieci w wieku 7, 12 i nawet 3 lat :). 2 komentarze:

Anonimowy pisze...

śliczne kartki ! urzekły mnie ;) dodaję się do obserwatorów i zapraszam serdecznie do mnie ! http://rysunkikasi.blogspot.com/

megan pisze...

masz rację taki tłoczony papier broni się sam i pięknie się prezentuje na minimalistycznych kartkach, bardzo mi się Twoje wykonanie podoba :)
jeśli masz chwilkę zapraszam serdecznie na mojego początkującego bloga, wrzuciłam post o kartkach :) będzie mi bardzo miło jeśli mnie odwiedzisz :)
www.megansath.blogspot.com